Masz konto? Zaloguj się lub Zarejestruj się

O NAS

AUTO-HOL URBANIAK to firma z 25 letnim doświadczeniem, która powstała jako realizacja marzeń o prowadzeniu własnego warsztatu samochodowego. Marzenie to rozrastało się i przerodziło w pełny kompleks motoryzacyjny oferujący usługi na najwyższym poziomie. Ponadto mogą państwo zrobić badanie techniczne w naszej Stacji Kontroli Pojazdów, oraz oddać samochód do wyrejestrowania, dokonamy wszystkich formalności w naszej Stacji Demontażu Pojazdów. Oferujemy również sprzedaż części nowych i używanych w najlepszych cenach. Wszyscy klienci mogą liczy na całodobową pomoc drogową oraz holowanie, ponieważ dysponujemy 3 samochodami holowniczymi.

Aktualnie w warsztacie zatrudnionych jest 10 wykwalifikowanych mechaników, którzy systematycznie podnoszą swoje umiejętności na szkoleniach i kursach organizowanych przez renomowane firmy szkoleniowe. Ponadto corocznie zakład przyjmuje na praktykę uczniów szkół mechanicznych, mając tym samym wpływ na szkolenie i kwalifikacje przyjmowanej później kadry.

Obsługujemy wszystkie marki samochodów, wykonywane usługi opierają się na zaleceniach producentów. Gwarantujemy wykonanie usługi na poziomie producenta w konkurencyjnej cenie. AUTO-HOL URBANIAK to serwis, gdzie Twoim samochodem zaopiekuje się profesjonalny zespół z ogromnym doświadczeniem, zarówno w trakcie przeglądu, jak i naprawy poważniejszej usterki. Przegląd pojazdu odbywa się w miłej i bezstresowej atmosferze.

Systematycznie szkolimy się oraz pogłębiamy naszą wiedzę w celu jeszcze lepszej, pewniejszej i szybszej naprawy Państwa samochodu. Do napraw używamy profesjonalnych, nowoczesnych narzędzi i urządzeń.

Wyróżnia nas krótki czas napraw oraz wysoki poziom obsługi klienta. Każdego klienta traktujemy szczególnie poprzez fachową i uczciwą naprawę. Robimy wszystko, aby Państwo byli zadowoleni i bezpiecznie mogli wrócić do domów. Państwa bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.

Wszystkim naszym obecnym klientom serdecznie dziękujemy za zaufanie i za owocną współpracę. Wszystkich potencjalnych klientów zachęcamy do skorzystania z naszego ponad 25 letniego doświadczenia i gwarantujemy że wyjadą Państwo zadowoleni. Odwiedź nasz serwis i przekonaj się jak ważny jest dla nas twój samochód!

 

 

 Partnerzy

Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, korzystamy z wielu hurtowni motoryzacyjnych dostarczających najlepszej jakości części samochodowe, artykuły lakiernicze i akcesoria motoryzacyjne. Dzięki tym towarom możemy pracować na najlepszych materiałach w celu jak najlepszej obsługi naszych klientów i ich zadowoleniu. Nasi partnerzy: