Masz konto? Zaloguj się lub Zarejestruj się

DOŁĄCZ DO WIELU ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

I zacznij korzystać z naszego 25-letniego doświadczenia!

Obsługujemy wszystkie marki samochodów, wykonywane usługi opierają się na zaleceniach producentów. Gwarantujemy wykonanie usługi na poziomie producenta w konkurencyjnej cenie.

 

AUTO-HOL URBANIAK to serwis, gdzie Twoim samochodem zaopiekuje się profesjonalny zespół z ogromnym doświadczeniem, zarówno w trakcie przeglądu, jak i naprawy poważniejszej usterki. Przegląd pojazdu odbywa się w miłej i bezstresowej atmosferze.

Systematycznie szkolimy się oraz pogłębiamy naszą wiedzę w celu jeszcze lepszej, pewniejszej i szybszej naprawy Państwa samochodu. Do napraw używamy profesjonalnych, nowoczesnych narzędzi i urządzeń.

Wyróżnia nas krótki czas napraw oraz wysoki poziom obsługi klienta. Każdego klienta traktujemy szczególnie poprzez fachową i uczciwą naprawę. Robimy wszystko, aby Państwo byli zadowoleni i bezpiecznie mogli wrócić do domów. Państwa bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.

Wszystkich potencjalnych klientów zachęcamy do skorzystania z naszego ponad 25 letniego doświadczenia i gwarantujemy że wyjadą Państwo zadowoleni. Odwiedź nasz serwis i przekonaj się jak ważny jest dla nas twój samochód!